مواد شیمیایی کشاورزی

مواد  شیمیایی کشاورزیجستجوی دقیق تر

مقایسه کالا (0)


آمونیاک

آمونیاک

آمونیاک  با فرمول شیمیایی NH3، ترکیبی از نیتروژن و هیدروژن است. آمونیاک  یک گاز بی‌رنگ با بوی تند مشخص است. آمونیاک یک زباله نیتروژنی متداول..

0 تومان

ادتا

ادتا

ادتا (Edta) که با نام اتیلن دی آمین تترا استیک اسید هم شناخته شده و از خانواده آمینو پلی کربوکسیلیک اسید است، ترکیبی شیمیایی بوده که برای نخستین ب..

0 تومان

استات کلسیم

استات کلسیم

استات کلسیم (صنعتی) با فرمول شیمیاییCH3COO)2Ca * xH2O) یک ترکیب شیمیایی معدنی که اغلب با نام قدیمی استات آهک شناخته می شود. استات کلسیم خشک به دلی..

0 تومان

اسید بوریک

اسید بوریک

اسید بوریک  :        نام های دیگر :  اسید بوراسیک ، boracic acid ، اسید او..

0 تومان

اسید فسفریک

اسید فسفریک

اسید فسفریک  که به ارتو فسفریک اسید یا فسفریک(V) اسید نیز معروف است، یک اسید ضعیف با فرمول شیمیایی H3PO4 است،در شرایط عادی و مدت زمان کوتاه کم‌..

0 تومان

اوره

اوره

اوره صنعتی با نام دیگر کاربامید یک دی امید اسید کربنیک است که فرمول شیمیایی آن CH4N2O است.  اوره در زمینه های مختلفی کاربرد دارد از جمله در ک..

0 تومان

دی اتانول آمین

دی اتانول آمین

مونو اتانول آمین، دی اتانول آمین و تری اتانول آمین را می‌توان از مشتقات آمونیاک به حساب آورد که در آن‌ها یک، دو یا سه اتم هیدروژن متصل به از..

0 تومان

سولفات مس

سولفات مس

مس(II)سولفات مس یک ترکیب شیمیایی با فرمول   cuso4 و یا 5 آبه است.این ماده (که در اصل از خانواده نمکهاست) مجموع چند ترکیب است که در ..

0 تومان

سولفات منگنز

سولفات منگنز

سولفات منگنزسولفات منگنز یک نمک معدنی با فرمول شیمیایی MnSO4 است که اغلب به صورت هپتاهیدرات وجود دارد. سولفات منگنز ماده ای جامد به رنگ صورتی کمرنگ ..

0 تومان

سولفات منیزیم

سولفات منیزیم

منیزیم سولفات  موسوم به نمک حمام و نمک اِپسوم Epsom salt سولفات منیزیم یک ترکیب شیمیایی معدنی سفید رنگ  با فرمول شیمیایی MgSO4 است ، ای..

0 تومان

منوسدیم  فسفات

منوسدیم فسفات

منوسدیم فسفات  یک ماده شیمیایی با فرمول NaH2PO4.xH2O می باشد. جرم مولکولی این ترکیب شیمیایی 119.98 گرم بر مول است. نام دیگر آن، سدیم دی هیدروژ..

0 تومان

نیترات آمونیوم

نیترات آمونیوم

آمونیوم نیترات نمک آمونیوم اسید نیتریک است که ترکیبی معدنی و به صورت پودری کریستالی یا گرانوله سفید رنگ موجود می باشد. محلول در آب است. به آسانی ن..

0 تومان

نیترات روی

نیترات روی

نیترات روینیترات روی (Zinc nitrate)  یک ماده جامد بلوری بی رنگ و غیر قابل احتراق است اما سوختن مواد قابل احتراق را تسریع می کند. این ماده در آب..

0 تومان

نیترات منگنز

نیترات منگنز

نیترات منگنز با فرمول شیمیایی Mn(NO3)2 ماده ای کریستالی و به رنگ سفید می باشد که معمولا به صورت تترا هیدرات می باشد. این ماده مانند بیشتر نیترات ه..

0 تومان

نیترات کلسیم

نیترات کلسیم

نیترات کلسیمنیترات کلسیم نمک نیترات معدنی کلسیم است که معمولاً به‌عنوان کود مورد استفاده قرار می گیرد. نیترات کلسیم که نیترات ..

0 تومان

نمايش 1 تا 15 از 20 (2 صفحه)