مواد شیمیایی صنعتی

مواد شیمیایی صنعتیجستجوی دقیق تر

مقایسه کالا (0)


 سدیم کربنات سبک و سنگین

سدیم کربنات سبک و سنگین

کربنات سدیم یا سودااش با فرمول شیمیایی Na2Co3 ماده ای است جامد، سفید رنگ بصورت پودر وبدون بو، سودااش در صنایع شیشه سازی ، پودرهای شوینده ، رنگ ساز..

0 تومان

 گلایکول اتر

گلایکول اتر

گلایکول اترها با داشتن دو گروه عاملی اتری و الکلی در یک مولکول یکی از پرکاربرد ترین حلال های آبی به شمار می آیند. کاربرد به عنوان حلال مشخصه گلایکول..

0 تومان

آب اکسیژنه

آب اکسیژنه

 هیدروژن پراکسید یا آب‌اکسیژنه (H۲O۲) یک اکسنده متداول است که به عنوان سفید کننده استفاده می شود. هیدروژن پراکسید ساده‌ترین پراکسید است (پراک..

0 تومان

آب ژاول

آب ژاول

آب ژاول یا هیپوکلریت سدیم مایعی زرد رنگ می باشد که دارای خاصیت سفید کنندگی، گند زدایی و از بین بردن بو داشته و در تصفیه آب و فاضلاب مورد استفاده قرا..

0 تومان

آمونیاک

آمونیاک

آمونیاک  با فرمول شیمیایی NH3، ترکیبی از نیتروژن و هیدروژن است. آمونیاک  یک گاز بی‌رنگ با بوی تند مشخص است. آمونیاک یک زباله نیتروژنی متداول..

0 تومان

آند مس

آند مس

آند مسآندهای مسی با دو تركیب شیمیايی خالص (عاری از اكسیژن) و فسفر دار تولید می شوند. آندهای مس خالص معمولا جهت آبكاری در وان های قلیايی و سیانوری ..

0 تومان

ادتا

ادتا

ادتا (Edta) که با نام اتیلن دی آمین تترا استیک اسید هم شناخته شده و از خانواده آمینو پلی کربوکسیلیک اسید است، ترکیبی شیمیایی بوده که برای نخستین ب..

0 تومان

استئارات باریم

استئارات باریم

باریم استئارات نمک باریم استئاریک اسید است و به شکل جامد سفید بلورین که در آب و اتانول نامحلول است. باریم استئارات به عنوان روان کننده در پلاستیک و ..

0 تومان

استئارات روی

استئارات روی

استئارات روی (زینک استئارات) پودری سفید رنگ میکرونیزه و آبگریز است که در خانواده صابون‌های روی قرار دارد . این ماده پر کاربرد صنعتی از واکنش اسیدهای چ..

0 تومان

استئارات سرب

استئارات سرب

 استئارات سرب گردی به رنگ سفید، سمی، محلول در الکل و اتر و نامحلول در آب که به عنوان خشک کن لاک و روغن جلا و در روان کننده های فشار بالا استفاد..

0 تومان

استئارات کلسیم

استئارات کلسیم

استئارات کلسیم  اطلاعات عمومی:نام شیمیایی : Calcium Stearateفرمول ملکولی : C36H70O4Caجرم ملکولی : 607.02خواص فیزیکی و شیمیایی:شکل و حالت فیزیکی :..

0 تومان

استابلایزر

استابلایزر

بسیاری از غذاهای محبوب که امروزه می شناسیم ترکیبی از اجزای طبیعی هستند  که در صورت عدم استفاده از استابلایزر غذایی ممکن است به طور طبیعی با ی..

0 تومان

استات سدیم

استات سدیم

استات سدیم، با فرمول CH۳COONa، اغلب با علامت اختصاری NaOAc و همچنین سدیم اتانات، نمک سدیم استیک اسید است. از ویژگی های شیمیایی سدیم استات می توان به ..

0 تومان

استات منیزیم

استات منیزیم

استات منیزیم استات منیزیم یا منیزیم استات یک ماده معدنی با فرمول شیمیایی Mg(CH3COO)2 بصورت کریستال های سفید رنگ می باشد. استات منیزیم..

0 تومان

استات پتاسیم

استات پتاسیم

پتاسیم استات (به انگلیسی: Potassium acetate) با فرمول شیمیایی CH۳CO۲K یک ترکیب شیمیایی است. که جرم مولی آن ۹۸٫۱۵ g/mol می‌باشد. شکل ظاهری این ترکیب، پ..

0 تومان

نمايش 1 تا 15 از 75 (5 صفحه)