مواد شیمیایی صنعتی

مواد شیمیایی صنعتیجستجوی دقیق تر

مقایسه کالا (0)


 سدیم کربنات سبک و سنگین

سدیم کربنات سبک و سنگین

کربنات سدیم یا سودااش با فرمول شیمیایی Na2Co3 ماده ای است جامد، سفید رنگ بصورت پودر وبدون بو، سودااش در صنایع شیشه سازی ، پودرهای شوینده ، رنگ ساز..

0 تومان

 گلایکول اتر

گلایکول اتر

گلایکول اترها با داشتن دو گروه عاملی اتری و الکلی در یک مولکول یکی از پرکاربرد ترین حلال های آبی به شمار می آیند. کاربرد به عنوان حلال مشخصه گلایکول..

0 تومان

آب اکسیژنه

آب اکسیژنه

 هیدروژن پراکسید یا آب‌اکسیژنه (H۲O۲) یک اکسنده متداول است که به عنوان سفید کننده استفاده می شود. هیدروژن پراکسید ساده‌ترین پراکسید است (پراک..

0 تومان

استون

استون

استون(نام گذاری ایوپاک “پروپانون”) ساده ترین کتون با فرمول مولکولی CH3)2CO) و یکی از لکه‌برها است.این ماده فرار،بی رنگ و به شدت آتش گیر است و مصرف ..

0 تومان

اسید استیک

اسید استیک

اسید استیک یا نام آیوپاک آن اتانوییک اسید، جوهر انگور یا جوهر سرکه جز اسیدهای آلی (از گروه کربوکسیلیک اسیدها) است. فرمول آن CH3COOH است.اسید استیک جز ..

0 تومان

دی اکسید تیتانیوم

دی اکسید تیتانیوم

     دی اکسید تیتانیوم تیتانیوم دی اکسید یا تیتانیا یکی از اکسیدهای مهم تیتانیوم است که مورد استفاده در صنعت است و در طبی..

0 تومان

رزین اپوکسی

رزین اپوکسی

اپوکسی یا پولی‌پوکساید، یک بسپار ترموست است که از واکنش رزین اپوکساید با سخت‌کنندهٔ پولی‌آمین یا پلی آمید حاصل می‌شود. اپوکسی دامنهٔ کاربرد گسترده..

0 تومان

سود مایع

سود مایع

سدیم هیدروکسید، بعنوان یک باز قوی، یکی از مواد شیمیایی صنعتی بسیار مهم بشمار می رود سود سوزآور يا هيدروكسيد سديم كاربرد هاي بسار زيادي در صنايع گوناگ..

0 تومان

سولفات آلومینیوم

سولفات آلومینیوم

فرمول شیمیایی سولفات آلومینیوم : Al2 (SO4)3  خلوص سولفات آلومینیوم : 17%  و   14% سولفات آلومینیوم محصولی به شکل کریستاله ، گران..

0 تومان

سولفات سدیم 85%  -  99%

سولفات سدیم 85% - 99%

سولفات سدیم (نمک سدیم اسید سولفوریک)  :   Sodium Sulfate سولفات سدیم یکی از عمومی ترین مواد بسیاری از آب های معدنی همانند آب دریا می باش..

0 تومان

متانول

متانول

تولید متانول امروزه گاز سنتز مورد نظر برای تولید متانول مانند گذشته از زغال بدست نمی‌آید، بلکه از واکنش متان موجود در گازهای طبیعی تحت فشار ملایم 1..

0 تومان

نیترات سدیم

نیترات سدیم

 سدیم نیترات یک ترکیب شیمایی با فرمول NaNO3 است معادن زیادی از این نمک در شیلی و پرو قرار دارند این ماده سفید به مقدار زیاد در آب حل..

0 تومان

نیترات پتاسیم

نیترات پتاسیم

نیترات پتاسیم یک ماده سفید رنگ است و انحلال آن در آب گرماگیر میباشد یکی از روشهای آسان برای خالص سازی تبلور مجدد آن است این ماده به شدت اکسنده م..

0 تومان

نیتریت سدیم

نیتریت سدیم

سدیم نیتریت (به انگلیسی: Sodium nitrite)‏ با فرمول شیمیایی NaNO۲ یک ترکیب شیمیایی با جرم مولی ۶۸٫۹۹۵۳ g/mol می‌باشد. شکل ظاهری این ترکیب ، جامد سفید ..

0 تومان

هیدروکسید پتاسیم

هیدروکسید پتاسیم

هیدروکسید پتاسیم هیدروکسید پتاسیم ، جامدی بی بو، ترکیبی سفید رنگ و ناهموار است که اغلب محلول در آب است با قدرت بازی بسیار بالا است که با..

0 تومان

نمايش 1 تا 15 از 19 (2 صفحه)