صنایع شوینده

 صنایع شویندهمقایسه کالا (0)


 گلایکول اتر

گلایکول اتر

گلایکول اترها با داشتن دو گروه عاملی اتری و الکلی در یک مولکول یکی از پرکاربرد ترین حلال های آبی به شمار می آیند. کاربرد به عنوان حلال مشخصه گلایکول..

0 تومان

استون

استون

استون(نام گذاری ایوپاک “پروپانون”) ساده ترین کتون با فرمول مولکولی CH3)2CO) و یکی از لکه‌برها است.این ماده فرار،بی رنگ و به شدت آتش گیر است و مصرف ..

0 تومان

بوتیل اکریلات

بوتیل اکریلات

یک مونومر اکریلیکی است که به صورت مایعی شفاف است. بوتیل اکریلات در سنتز همو پلیمر ها و کوپلیمر ها  برای تولید رزین های پایه آب و همچنین ساخت رن..

0 تومان

تری سدیم فسفات

تری سدیم فسفات

تری سدیم فسفات تری‌سدیم فسفات (به انگلیسی :    Trisodium   phosphate  ) با فرمول شیمیاییna3po4 یک ترکیب شیمیای..

0 تومان

سود مایع

سود مایع

سدیم هیدروکسید، بعنوان یک باز قوی، یکی از مواد شیمیایی صنعتی بسیار مهم بشمار می رود سود سوزآور يا هيدروكسيد سديم كاربرد هاي بسار زيادي در صنايع گوناگ..

0 تومان

سود پرک

سود پرک

سود پرک کاستیک سودا - سودکاستیک پرک سود جامد پرک- هیدروکسید سدیم نام صنعتی:  سود سوز آور فرمول شیمیایی سود سوزآو..

0 تومان

سولفات سدیم 85%  -  99%

سولفات سدیم 85% - 99%

سولفات سدیم (نمک سدیم اسید سولفوریک)  :   Sodium Sulfate سولفات سدیم یکی از عمومی ترین مواد بسیاری از آب های معدنی همانند آب دریا می باش..

0 تومان

متانول

متانول

تولید متانول امروزه گاز سنتز مورد نظر برای تولید متانول مانند گذشته از زغال بدست نمی‌آید، بلکه از واکنش متان موجود در گازهای طبیعی تحت فشار ملایم 1..

0 تومان

هیدرو سولفیت سدیم

هیدرو سولفیت سدیم

هیدرو سولفیت سدیم هیدرو سولفید سدیم(Sodium hydrosulfide) - پودر به رنگ سفید  -  دارای بوی ضعیف سولفور -  دارای خطر آتش سو..

0 تومان

هیدروکسید پتاسیم

هیدروکسید پتاسیم

هیدروکسید پتاسیم هیدروکسید پتاسیم ، جامدی بی بو، ترکیبی سفید رنگ و ناهموار است که اغلب محلول در آب است با قدرت بازی بسیار بالا است که با..

0 تومان

کلر

کلر

کلر  : عنصر شیمایی با عدد اتمی ۱۷ است که به صورت Cl نوشته می‌شود این عنصر در گروه ۱۷(هالوژن‌ها) جدول تناوبی قرار دارد. چون یون کلر قسمتی از ن..

0 تومان

نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)