مواد شیمیایی معدنی

مواد شیمیایی  معدنیمقایسه کالا (0)


آهک هیدراته

آهک هیدراته

آهک شکفته همان آهک زنده CaO است که در اثر ترکیب شدن با آب تبدیل به آهک شکفته یا آهک مرده و یا آهک آب دیده می‌گردد. نام شیمیایی ترکیب آن کلسیم هیدر..

0 تومان

استات منیزیم

استات منیزیم

استات منیزیم استات منیزیم یا منیزیم استات یک ماده معدنی با فرمول شیمیایی Mg(CH3COO)2 بصورت کریستال های سفید رنگ می باشد. استات منیزیم..

0 تومان

اکسید آهن

اکسید آهن

اکسید آهن (Iron oxide) کمپلکس های شیمیایی هستند که به طور طبیعی وجود دارند و شامل آهن و اکسیژن می باشند و شاید جالب باشد که بدانید تاکنون ۱۶ نوع ا..

0 تومان

اکسید روی

اکسید روی

اکسید روی اکسید روی - |  زینک اکساید  -     | Zinc Oxide روی اکسید یا اکسید روی ( به انگلیسی: ZINC OXIDE) که د..

0 تومان

سرباره روی

سرباره روی

ورقه های روی پس از آنکه درون کوره قرار گرفتند و ذوب شدند، مقداری از آن‌ها می‌سوزد و اکسید می‌شود و به صورت خاک در انتهای کوره باقی می‌ماند پس از خ..

0 تومان

سولفات سدیم 85%  -  99%

سولفات سدیم 85% - 99%

سولفات سدیم (نمک سدیم اسید سولفوریک)  :   Sodium Sulfate سولفات سدیم یکی از عمومی ترین مواد بسیاری از آب های معدنی همانند آب دریا می باش..

0 تومان

پودر روی

پودر روی

پودر رویپودر روی فلزی خالص به شمار می رود و همانطور که از نامش مشخص است، از شکل جامد و پودری برخوردار است که به رنگ خاکستری  یا آبی قابل مشاه..

0 تومان

کربنات باریم

کربنات باریم

کربنات باریم (به انگلیسی: Barium carbonate) با فرمول شیمیایی BaCO۳ یک ترکیب شیمیایی است. که جرم مولی آن ۱۹۷٫۳۴ g/mol می‌باشد. شکل ظاهری این ترکیب، بلو..

0 تومان

نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)